Buikvet verbranden is een kunst

Buikvet verbranden is ook een kunst, en laten we eerlijk zijn, wanneer we niet veel in beweging zijn komen de vetrandjes al snel opdagen. Vooral bij mannen is dit nogal een probleem terwijl bij vrouwen het vet zich vaker voor doet op de heupen en dijen. Om het buikvet te verbranden maken veel mensen een paar grote fouten en denken ze op de eerste plaats dat ze beter het ontbijt kunnen laten staan en minder moeten gaan eten. Deze fout kan veel schade aan je lichaam toebrengen en minder gewichtsverlies. Door minder te gaan eten krijgt je lichaam een signaal om vet op te slaan en dat gaat automatisch zonder dat je daar erg in hebt waardoor je dus geen vet gaat verbranden. Daarom is het heel belangrijk geen maaltijden over te slaan maar deze op de juiste manier samen te stellen, wat betekent meer proteïnen en minder koolhydraten in te nemen.

Bovendien is het ook nog eens belangrijk om je lichaam in beweging te zetten en dan niet alleen honderden buikspieroefeningen te doen maar je lichaam over het algemeen te trainen. Als je cardio gaat doen om gewicht te verliezen probeer dan vooral je hartslag onder de 118 te behouden boven dit ritme wordt je lichaam automatisch op het uithoudingsvermogen ingesteld waardoor je dus geen vet zal verbranden. Hoe doe je dit? Gewoon begin te lopen of te joggen en als je een normaal gesprek kunt voeren tijdens deze activiteit zonder je adem kwijt te raken dan zit je op de juiste weg om vet te verbranden. Normaal gesproken is 45 minuten cardio per dag voldoende om buikvet te verbranden en dit kun je verdelen in etappes zodat je lichaam niet oververmoeid raakt en je de volgende dag je bed niet uit kunt. Voor kunstenaars en mensen die veel binnen zitten is dit een ideaal plan om buikvet te verbranden, zo kunnen ze vroeg in de morgen hun lichaam in beweging zetten en overdag hun beroep verrichten.