Kunst op Curaçao

Hou je van kunst? Dan is curaçao een perfecte plek om met vakantie te gaan. Curaçao is een gekleurde eiland in het caraïbische zee. Met huizen van verschillende kleuren en met kunst rondom het centrum van het eiland. verder vind je alle soorten kunst niet alleen abstracte kunst maar ook expressionisme en nog veel meer. Er is ook een kunstgalerie dat je samen met een kunstenaar schilderijen kunt maken om in de stad te zetten. Deze is een leuke activiteit om samen met je huisgenoten om familie te doen. Curaçao is ook bekend voor zijn kunst poppetjes Chichis. Deze kun je ook zelf verven en naar huis brengen.

Als je stage gaat lopen en je studentenhuizen aan het zoeken ben kun je Villa Koloniaal bekijken. Deze is een aanrader voor studenten die in een goede huis willen blijven tijdens hun stage. Lekker zwembad om te verfrissen na een hitte dag. Ook is het studentenhuis lekker centraal van het centrum. Niks ver van elkaar, alles is 5-10 minutes ver. Ook heeft het huis een studentenhuis buur die ook het zwembad kan gebruiken. Zo kun je vrienden met het andere huis maken.

Meer informatie over kunst? Klik hier.